Deji iPhone 6s batarya ürünü, firma tarafından “mucize” batarya olarak nitelendirilen ve iPhone 6s cihaz kullanıcılarının da batarya değişimi sırasında sıklıkla tercih ettikleri bir üründür. Deji firması, iPhone 6s cihazı için geliştirmiş olduğu bu batarya ürününde çok daha uzun ömür ve çok daha kaliteli bir batarya performansı vaat eder. iPhone 6s gibi cihazlar, günümüz şartlarında eski ve modern yazılımlara uyum sağlamakta zorlanan cihazlardır. Kullanıcıların sürekli olarak depolama sorunları, batarya sorunları ve daha birçok sorunla karşı karşıya kaldıkları görülebilir. Bu durumun en temel nedenleri arasında ise cihazın yazılım yükü ve donanımın da bu yükü kaldıramıyor olması durumu yer alır. Haliyle orijinal batarya artık cihaza yeterli gelmez ve bu yükün altında ezilerek, batarya sorunlarının sık bir şekilde ortaya çıkmasına yol açar.

Deji iPhone 6s batarya ürününü cihazında kullanmak isteyen iPhone 6s kullanıcılarının yaşamış oldukları problemler yukarıda bahsi geçen problemlerle de sınırlı değildir. Aynı zamanda kullanıcılar cihazın orijinal bataryasının veya sonrasında yenilenen bataryanın da şarj konusunda hiç dayanıklılığı olmadığını görürler. Haliyle bu durumunda ise Deji firması tarafından daha yüksek mAh değerine sahip olan bataryaların kullanıcılar tarafından daha çok tercih edildiği görülür. Deji firması iPhone 6s cihazı için cihazın orijinal bataryasına göre son derece yüksek bir batarya seçeneği sunar. Peki, Deji iPhone 6s batara değişimi konusunda kullanıcılar ne gibi seçenekleri tercih edebilirler?

Deji iPhone 6s Batarya Değişimi

Deji iPhone 6s batarya değişimi konusunda söz konusu cihazın kullanıcılarının tercih edebilecekleri birçok seçeneğin olduğunu söylemek doğru olacaktır. Bireyler isterlerse kendileri batarya değişimini isterlerse de cep telefonu servislerinde batarya değişimini kolaylıkla yapabilirler. Ayrıca bu konuda Deji firmasının yerel servislerinden de yardım alabilirler. Deji firması, batarya ile birlikte kullanıcılara ufak bir tamir kiti de gönderir. Bu kit sayesinde kullanıcılar batarya değişim işlemlerini, yeterli teknik deneyimleri varsa yapabilirler. Bu konu hakkında yeterli bilgisi ve tecrübesi olmayan kullanıcıların Deji iPhone 6s batarya değişimi konusunda kendi başlarına hareket etmemeleri önerilmektedir.

Deji iPhone 6s batarya değişimi konusunda kullanıcıların en çok yardım almak istedikleri nokta ise Apple yetkili servisleridir. Bireyler yetkili servisler vasıtasıyla orijinal bataryalarını Deji marka bataryalar ile değiştirmek isterler. Bu konuda yetkili servislere talepte bulunmaları durumunda ise ne yazık ki olumsuz bir yanıt alırlar. Deji marka bataryanın değişimi ve hatta servis kaynaklı olmayan herhangi bir batarya değişim işlemi için Apple servisleri destek vermez. Bunun en önemli nedenlerinden biri ise bataryaların ve değişim işlemlerinin garantili, aynı zamanda Apple sistemine işli olarak gerçekleştirilmesidir. Farklı bir batarya markası için firmanın garanti verme durumu ve buna bağlı olarak da değişim yapma durumu yoktur. Bu nedenle iPhone 6s kullanıcıları Deji batarya değişimi konusunda standart telefon servisleri ve aynı zamanda kendi çabalarıyla işlemleri gerçekleştirebilirler.

Deji iPhone 6s Batarya Kaç mAh?

Deji iPhone 6s batarya kaç mAh?” sorusu, Deji marka batarya kullanmak isteyen iPhone 6s kullanıcılarının en çok sordukları sorular arasında yer alırlar. Söz konusu batarya modelinin mAh değeri 2300 olarak Deji markası tarafından belirtilmiştir. Söz konusu mAh değeri ise orijinal batarya mAh değerine göre çok daha yüksektir. Böylelikle Deji bataryanın yani, telefona takılan yeni bataryanın çok daha uzun ömürlü olması ve aynı zamanda kullanıcılara iyi bir batarya performansı sağlaması söz konusu olur. Peki, Deji iPhone 6s batarya fiyatları ne kadardır?

Deji iPhone 6s Batarya Fiyatları

Deji iPhone 6s batarya fiyatları, söz konusu batarya markası ve modelinin ürün özellikleri kadar çok merak edilir. Öncelikle doğal olarak bu konuda en düşük fiyatı Deji markası, kendi çevrimiçi alışveriş sitesinde vermektedir. Deji markası iPhone 6s batarya fiyatı olarak 119,80 TL gibi bir fiyat belirlemiştir. Yine çeşitli çevrimiçi alışveriş platformları içerisinde de bu bataryaya özgü fiyatlar alabilmek mümkündür. Şöyle ki; 124,80 TL’den başlayan fiyatlar, 159,80 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Satıcı, ürün özellikleri, ürünün üretim tarihi, gerçekten Deji marka olması ve alışveriş platformuna göre ürün fiyatı konusunda birçok farklı seçenek ile karşılaşılması mümkündür.