iPhone 7 batarya, iPhone 7 kullanıcıları tarafından sıkça araştırılan bir konudur.

iPhone 7 kullanıcılarının şikayetlerinden bazıları sarjın çabuk bitmesidir. Batarya şiştiğinde şarj süresi etkilenir. Genellikle kasada oluşan bir tümsek ya da yapılan baskı sebebi ile ekranın kasadan ayrılması ile anlaşılmaktadır. Bu sorunu, cihazımızın bataryasını değişerek çözebiliriz. Bu yazımızda da iPhone 7 bataryası ile ilgili tüm detayları ele alacağız.

iPhone kullanıcıları bataryanın değişmesi gerektiğini Pil sağlığından anlayabilirler. Pil sağlığına bakmanın en hızlı ve en kolay yolu, doğrudan cihazınızdan Ayarlar > Batarya sekmesine gitmektir. Bu batarya ölçme işlemi size belirli ayrıntıları vermez. Ancak bataryanızın bakıma ihtiyacı varsa sizi uyarır. Telefonunuzun batarya sağlığı yüzde 85 altına düşmüş ise batarya değişiminin vakti gelmiş demektir. Ancak bataryanızdan şikayetçi değilseniz acele etmenize gerek yok. Fakat batarya kullanım süresi size yetmiyorsa bundan sonra ki yazılarımız size kesinlikle faydalı olacaktır.

iPhone 7 Batarya Değişimi ve Fiyatı?

iPhone cihazınızın bataryasını evde kendiniz değişebileceğini biliyor muydunuz? Bunun için ihtiyacınız olan tek şey 1 adet Tamir Kiti. Endişelenmeyin tamir kitine ayrıyeten sahip olmanıza gerek yok! Rova iPhone 7 batarya sayesinde Tamir Kitine tamamen ücretsiz şekilde sahip olabilirsiniz.

Rova iPhone 7 batarya nedir?

Rova bir batarya markasıdır. Üstelik 1 yıl boyunca KVK Teknik Servis garantisi altındadır. Diğer bataryalardan öne çıkaran farkı nedir?

  • Uygun Fiyatlı
  • KVK Güvencesi
  • Tamir Kiti Hediyeli
  • Diğer Bataryadan 2 kat yüksek performanslı
  • Yüksek Akım Koruması
  • Kısa Devre Koruması
  • Yüksek Isı Koruması
  • Düşük Akım Koruması
  • Çift Katmanlı Devre

Rova iPhone 7 Batarya fiyatı

Rova iPhone 7 Batarya fiyatı diğer bataryalara göre kaliteli ve uygun olduğundan kargo dahil sadece 139 TL.

Rova iPhone 7 Batarya kaç mah?

Rova iPhone 7 Batarya‘nın kapasitesi 2200 mAh‘dır Rova Batarya üzerinde yazan değerleri tam ve stabil olarak sağlar. Orijinal kalite diye satılan bataryalara göre yaklaşık 2 kat daha performanslı ve verimlidir. Orijinal bataryaya göre ise yaklaşık %30 oranında daha uzun kullanım süresi sunar.

Rova iPhone 7 Bataryayı nasıl sipariş verebilirim?

Alttaki linke tıklayarak Rova’nın orijinal sitesine gidip kolayca sipariş verebilirsiniz! https://rovabilisim.com/iphone-7-batarya/

Rova iPhone 7 Bataryayı aldıktan sonra evde kendim nasıl değişebilirim?

Bu videoyu adım adım izleyip uyguladığınızda kolayca değiştirebilirsiniz.